Hakkımızda

Metod Park A.Ş. 1995 yılından bugüne, kamusal ve bireysel boyutta Oyun Parkı ve Şehir mobilyaları sektöründe hizmet veren bir firmadır. 1995 yıllından süre gelen tecrübemiz ile sağlıklı ve mutlu toplumlar yaratma konusunda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Temel amacımız güvenli ve yaşama değer katan sosyal alanlar oluşturmaktır. Ürünlerimizin çevresi ile bütünleşmesi ve bulunduğu ekosistemin bir parçası haline gelmesi için çalışırız. Her zaman önceliğimiz çocuklardır. Onların oyun parkları ve sosyal alanlarla nasıl etkileşim kurduğunu gözlemler onlar için en güvenli ve işlevsel çözümü sunarız.

 

Metod Park olarak ürünlerimizi farklı atölyelerden oluşan üretim tesisimizde üretiriz. Yıllardır üretim yapan köklü bir firma olarak her ürünümüz yoğun bir arge ve ürün tasarımı süreci sonunda şekil alır.

 

Her zaman müşterilerimizle özel olarak ilgilenir; farklı ihtiyaç ve taleplerine en uygun tasarım çözümünü sunarız. Müşterilerimize tasarım aşamasından, montaj sonrasına kadar her an destek vermeye hazırız.

 

Loading...